Napisz do nas:
695.25 zł Netto
Kompaktowa, poręczna, praktyczna – ta mała zamrażarka wszędzie znajdzie miejsce dla siebie. Doskonale nadaje się do wstępnego schładzania szklanek lub głębokiego mrożenia napojów spirytusowych, a także mniejszych ilości mrożonek.
| Szerokość powierzchni roboczej | 330 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 177 mm |
| Regulowana wysokość półek | nie |
| Materiał wewnątrz | HIPS (High Impact Polystyrene) |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 38 l |
| Pojemność użytkowa | 31 l |
| Zakres temperatury do | -20 °C |
| Regulacja temperatury | Mechanicznie Bezstopniowo |
| Izolacja | Cyklopentan 60 mm |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | nie |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | nie |
| Chłodzenie | Sprężarka |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,023 kg |
| Temperatura otoczenia | 16 °C do 38 °C |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Klasa wydajności energetycznej | E (Nr EU 2019 / 2016) |
| Zużycie energii elektrycznej | 147 kWh / rok |
| GWP | 3 |
| Możliwość zamknięcia | nie |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Termostat | tak |
| Ilość drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | tak |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | - |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | wsad na szklanki: maks. wysokość szklanek: dół 130 mm / góra 205 mm dodatkowy schowek, wymiary: szer. 330 x gł. 145 x wys. 145 mm |
| W zestawie | 1 wsad na maks. 18 szklanek (długość każdego haczyka: 135 mm) |
| Moc przyłączeniowa | 0,06 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Polietylen |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 475 mm |
| głębokość | 450 mm |
| wysokość | 500 mm |
| waga | 14 kg |