Napisz do nas:
1,805.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000036 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | AGR |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 230 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 250 W |