Napisz do nas:
13,274.25 zł Netto
ZMYWARKA DO TAC I GARÓW 50X60, ELEKTRONICZNA, Z DOZOWNIKIEM DETERGENTU I POMPA SPUSTOWA
– Specjalistyczna zmywarka idealna do mycia i wyparzania garnków, pojemników GN, blach cukierniczych 600x400 mm, termosów, tac oraz sztucców
– 3 elektronicznie sterowane programy mycia: 3/120 s, 180 s, 240 s
– Temperatura wyparzania: 82°C
– Temperatura mycia: 60°C
– Pojemność/moc bojlera: 6 kW
– Pojemność/ moc wanny: 6 kW
– Dotykowy, elektroniczny panel
– Automatyczny system czyszczenia
– Współcznynnik szczelności pompy: IP 44
– Duży kosz 500x600 mm
– Obudowa dwuwarstwowa wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304
– Ramiona myjące i płuczące wykonane ze stali nierdzewnej
– Waga: 57 kg
WYPOSAŻENIE:
– Dozownik detergentu
– Dozownik nabłyszczacza
– Elektroniczny termometr bojlera
– Elektroniczny termometr wanny
– Pompa myjąca o mocy 1,2 kW
– Pompa odpływowa
– Kosz na talerze: 500x500x(H)105 mm
– Kosz uniwersalny: 500x500x(H)105 mm
– Kosz na sztucce : 110x110x(H)130 mm
| Producent: | DIHR |
|---|---|
| Seria: | |
| Przeznaczenie: | do naczyń |
| Sterowanie: | elektroniczne |
| Wymiar kosza: | 500 x 500 mm |
| Wymiary (mm): | 595x730x(H)1340 |
| Ilość cykli mycia: | 3/120 s, 180 s, 240 s |
| Temperatura wody myjącej: | +60°C |
| moc kW(Hs):: | 7,1 kW |
| Wanna (pojemność/moc):: | 6 kW |
| moc i wydajność pompy myjącej: | 1,2 kW |
| Napięcie (V): | 400 |