Napisz do nas:
4,199.25 zł Netto
Zmywarka uniwersalna firmy Hendi to wysokiej klasy urządzenie przeznaczone do mycia dokładnego mycia talerzy, sztućców, szkła, kubków i tac. Projektanci Hendi zadbali o najwyższy komfort użytkowania, dlatego zmywarka jest bardzo prosta w obsłudze, łatwa w zachowaniu czystości oraz serwisowaniu.
Obudowa z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania i wgniecenia, najwyższą higienę oraz łatwość w zachowaniu czystości. Dla zapewnienia najwyższej jakości mycia zmywarka została wyposażona w oddzielne ramiona:
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa producent zastosował 2 termostaty – dla bojera do 105°C i dla wanny do 99°C. 2-warstwowe drzwi gwarantują cichą pracę, dzięki czemu nie przeszkadzają pracownikom zmywalni i nie narażają ich na szkodliwy hałas. Nóżki regulowane w zakresie ± 10 mm o średnicy 40 mm pozwalają na dogodne ustawienie zmywarki i właściwe jej wypoziomowanie.
Urządzenie zostało przystosowane do montażu dozownika detergentu dzięki zamontowanej śrubie w tylnej ściance wanny.
Cechy urządzenia:
Wyposażenie:
| Numer katalogowy producenta | 233030 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 570 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 830 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Wyposażenie zmywarki | Dozownik płynu myjącego, Dozownik płynu nabłyszczającego |
| Długość cyklu pracy | 120 sek. |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 6.6 kW |
| Grzałka wanny | 2.8 kW |
| Grzałka bojlera | 6 kW |
| Pojemność komory | 35 l |
| Pojemność bojlera | 6 l |
| Zużycie wody | 2-2.5 l |
| Wydajność kosze/h | 30 |
| Wymiary kosza | 500x500x105 |
| Sterowanie | elektromechaniczne |