Napisz do nas:
1,603.50 zł Netto
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Szerokość komory | 370 mm |
| Głębokość komory | 280 mm |
| Pojemność wylewki | 23,4 l |
| Szerokość wylewki | 405 mm |
| Głębokość wylewki | 340 mm |
| Wysokość wylewki | 170 mm |
| Pojemność komory | 12,4 l |
| Wysokość komory | 120 mm |
| Armatura do stołów załadowczych/wyładowczych do zmywarek | Bateria mieszająca 1/2" |
| Z obsługą kolanem | nie |
| z dozownikiem mydła | nie |
| Typ | Urządzenie stojące |
| W zestawie | 1 ruszt składany 1 syfon |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 510 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 18,8 kg |