Napisz do nas:
990.75 zł Netto
Higiena i prostota w jednym – umywalka W10-KB Plus z praktyczną obsługą kolanem i zintegrowanym dozownikiem mydła zapewni optymalne warunki higieniczne.
| Średnica umywalki | 350 mm |
| Dozowanie wody obsługiwane kolanem | ok. 15 sekund |
| Pojemność komory | 13.5 l |
| Wysokość komory | 170 mm |
| Wysokość bez armatury płuczącej | 232 mm |
| Przyłącze wody | Przyłącze zimnej i/lub ciepłej wody 1/2" |
| Armatura do stołów załadowczych/wyładowczych do zmywarek | Armatura obrotowa 140 mm |
| Z obsługą kolanem | tak |
| z dozownikiem mydła | tak |
| Odpływ wody | 1 1/4" |
| Typ | Montaż ścienny |
| Rant | 345 mm |
| W zestawie | - |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 404 mm |
| wysokość | 577 mm |
| waga | 7.1 kg |
| dozownik mydła | materiał: tworzywo sztuczne ilość napełnienia: 300 ml |