Napisz do nas:
217.56 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00029395 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | Soup 18 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 420 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Wysokość | 230 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 390 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 380 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 200 mm |