Napisz do nas:
192.36 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00029393 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 450 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 420 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 270 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 290 mm |