Napisz do nas:
3,120.00 zł Netto
Taboret indukcyjny TITANUM MG-01C power to najszybszy taboret na rynku
3 razy szybciej i 3 razy mniej zużytej energii w porównaniu z tradycyjnym taboretem
skrócony czas grzania do 30% w porównaniu z tradycyjnymi taboretami z 30% mniejszym zużyciem prądu
Szukasz oszczędności na co czekasz?
taboret - dostępny od ręki
Szukasz oszczędności na rachunkach za prąd ?
zmień tradycyjne taborety na indukcyjne
Taboret indukcyjny TITANUM MG-01C power to najszybszy ,oszczędny taboret na rynku
3 razy szybciej i 3 razy mniej zużytej energii w porównaniu z tradycyjnym taboretem
• Przeznaczony do obróbki termicznej prowadzonej na garnkach o pojemnościach do 98 litrów dedykowanych do technologii indukcyjnej
• Urządzenia mogą być używane jako element uzupełniający ciąg grzewczy lub jako samodzielne stanowisko obróbki termicznej
• Wydajny system chłodzenia
• System wykrywania garnków
• Bardzo wytrzymała płyta ceramiczna
• Wyświetlacz parametrów pracy
• Regulowane stopki
• Pole indukcyjne o średnicy 400 mm i mocy 8 kW
| SZEROKOŚĆ : | 500 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ: | 600 mm |
| WYSOKOŚĆ: | 350 mm |
| MOC PALNIKÓW: | 8 kW |
| NAPIĘCIE: | 400 V |
| ILOŚĆ PALNIKÓW: | 1 szt. |
| ZASILANIE PALNIKÓW: | elektryczne |
| KOLOR: | inox |
| WYŚWIETLACZ: | tak |