Napisz do nas:
4,251.00 zł Netto
Wysoce wydajna szatkownica do warzyw z wyjątkowo dużym otworem do napełniania, przeznaczona do szatkowania warzyw, owoców lub sera.
| Materiał | Odlew aluminium Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 290 mm |
| głębokość | 530 mm |
| wysokość | 515 mm |
| waga | 18.25 kg |
| Lej do napełniania | 1 x szer. 115 x głęb. 75 mm 1 x ø 52 mm |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Właściwości | Przełącznik magnetyczny pojemnika i podajnika Wyjątkowo duży lej do napełniania zdejmowana pokrywa, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń |
| Moc przyłączeniowa | 0.617 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| W zestawie | 1 pojemnik zbiorczy (1/3 GN, głębokość 175 mm) 1 dociskacz |