Napisz do nas:
2,920.50 zł Netto
| Materiał | Odlew aluminium |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 240 mm |
| głębokość | 630 mm |
| wysokość | 500 mm |
| waga | 29.2 kg |
| Lej do napełniania | 1 x szer. 160 x głęb. 74 mm 1 x Ø 58 mm |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 0.55 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| W zestawie | 1 tarcza do cięcia na wiórki Z3a, 3 mm 1 tarcza do cięcia na wiórki Z5a, 5 mm 1 tarcza do cięcia na wiórki Z7a, 7 mm 1 tarcza do plastrów E2a, 2 mm 1 tarcza do plastrów E4a, 4 mm 1 dociskacz |