Napisz do nas:
9,927.00 zł Netto
Szczególny smak mięsa na najwyższym poziomie – szafka Dry Age zapewnia optymalne warunki dojrzewania mięsa w wielkim stylu.
| Materiał wewnątrz | stal nierdzewna |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 380 l |
| Szerokość wewnątrz | 495 mm |
| Głębokość wewnątrz | 532 mm |
| Wysokość wewnątrz | 1 600 mm |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 14 °C |
| Regulacja temperatury | Elektronicznie z dokładnością do 1 °C |
| Wilgotność powietrza | od 50 % do 85 % |
| Regulacja wilgotności powietrza | z dokładnością do 1 % |
| Ilość filtrów | 2 |
| Rodzaj filtra | Aktywny węgiel |
| Termostat | tak |
| Izolacja | Cyklopentan C5H10 |
| Lampa UV | tak |
| Zbiornik wody | 2 x 300 ml |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,055 kg |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Temperatura otoczenia | 18 °C do 38 °C |
| GWP | 3 |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Rodzaj półek | ruszty |
| Ilość półek | 7 |
| Szerokość półki | 480 mm |
| Głębokość półki | 490 mm |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Maks. nośność półek | 20 kg |
| Wymiary prętów | Ø 25 mm, długość 495 mm |
| Obciążenie na stelaż zawieszany | 80 kg |
| Możliwość zamknięcia | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | LED |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Sterowanie | Dotykowe |
| Ilość drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, szkło |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie potrójne Barwione Szkło filtracyjne UV |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | - |
| właściwości | Antybakteryjne światło UV Neutralizacja zapachów przez filtr z węglem aktywnym |
| W zestawie | 2 filtry z węglem aktywnym 1 blacha wychwytowa 7 kratownica ze stali szlachetnej 1 uchwyt z materiałem montażowym 2 drążki zawieszane + 6 haków na mięso 2 kluczyki 2 filtry wilgotności + 2 filtry zapasowe + uchwyt + miska ociekowa |
| Moc przyłączeniowa | 0,41 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Szkło Blacha stalowa |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 595 mm |
| głębokość | 750 mm |
| wysokość | 1 865 mm |
| waga | 104 kg |