Napisz do nas:
10,494.75 zł Netto
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Ilość rożnów | 3 |
| Pojemność | 12 kurczaki |
| W zestawie | 3 rożna z klamrami |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 880 mm |
| głębokość | 430 mm |
| wysokość | 710 mm |
| waga | 55.6 kg |
| Moc przyłączeniowa | 5 kW |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |