Napisz do nas:
6,950.25 zł Netto
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Ilość rożnów | 2 |
| Pojemność | 6 kurczaki |
| W zestawie | 2 rożna z klamrami |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 700 mm |
| głębokość | 360 mm |
| wysokość | 530 mm |
| waga | 31.0 kg |
| Moc przyłączeniowa | 2.8 kW |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |