Napisz do nas:
13,477.50 zł Netto
Sztućce wypolerowane na wysoki połysk – do 1 500 sztuk sztućców na godzinę. Dzięki zintegrowanej lampie UV i zgodnej z normami HACCP temperaturze roboczej sztućce są higienicznie dezynfekowane.
| Z kółkami | nie |
| Poziom napełnienia granulatem kukurydzianym | 1,7 kg |
| Maksymalna wydajność | 1500 sztuk sztućców na godzinę |
| Dmuchawa do usuwania granulatu | tak |
| Lampa UV do dezynfekcji sztućców | tak |
| Załadunek sztućców | z prawej strony urządzenia Szerokość otworu: 215 mm |
| Wyładunek sztućców | z przodu urządzenia Szerokość otworu: 100 mm |
| Moc przyłączeniowa | 0,4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Rodzaj politury/suszenia | Rozgrzany granulat kukurydziany |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie gotowość do pracy Temperatura Lampka ostrzegawcza |
| Właściwości | Automatyczne wyłączenie w przypadku otwarcia pokrywy Zgodne z normami HACCP dzięki temperaturze roboczej 80 °C Po wyłączeniu 10 minutowy czas dobiegu w celu osuszenia granulatu Łatwy dostęp do kanału sztućców Przycisk start/stop |
| W zestawie | 1 kosz na sztućce 2 kg granulatu kukurydzianego |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 510 mm |
| głębokość | 480 mm |
| wysokość | 365 mm |
| waga | 25,6 kg |