Napisz do nas:
8,017.50 zł Netto
| Ilość głowic polerujących | 5 |
| Moc przyłączeniowa | 1.1 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Rodzaj politury/suszenia | Elementy polerujące z mikrofibry z dmuchawą gorącego powietrza |
| Właściwości | Zdejmowane elementy polerujące z mikrofibry |
| W zestawie | - |
| Materiał | Stal szlachetna Mikrowłókno |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 340 mm |
| głębokość | 305 mm |
| wysokość | 520 mm |
| waga | 16.0 kg |