Napisz do nas:
2,548.50 zł Netto
| Materiał | Aluminium Lakierowane |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 440 mm |
| głębokość | 335 mm |
| wysokość | 510 mm |
| waga | 20.6 kg |
| Materiał dzieży | Stal szlachetna |
| Ilość przygotowanego ciasta | 1,2 kg / 7 litrów |
| Regulacja prędkości | 5 stopni |
| Dzieża zdejmowana | tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Timer | tak |
| Ustawianie czasu od | 1 min. |
| Ustawianie czasu do | 30 min. |
| Interwały ustawienia czasu | 1 min. |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| W zestawie | trzepaczka do ubijania piany, stal szlachetna hak do wyrabiania ciasta, stal szlachetna mieszadło płaskie, stal szlachetna, stop aluminium |
| Moc przyłączeniowa | 0.65 kW |
| Napięcie | 230 V V |
| Częstotliwość | 50 Hz |