Napisz do nas:
9,643.50 zł Netto
| Materiał | odlew żeliwny Z powłoką |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 450 mm |
| głębokość | 780 mm |
| wysokość | 735 mm |
| waga | 106.98 kg |
| Moc przyłączeniowa | 1.5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ilość przygotowanego ciasta | 25 kg / 32 litry |
| Właściwości | Idealnie nadaje się do ścisłych ciast (np. ciasto na pizzę lub chleb) Z podnoszoną głowicą i zdejmowanymi misami Detekcja położenia misy za pomocą czujnika |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Timer | nie |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| W zestawie | |
| Dzieża zdejmowana | tak |
| Materiał dzieży | Stal szlachetna |
| Regulacja prędkości | 1 stopień + zachowanie konsystencji |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |