Napisz do nas:
1,064.25 zł Netto
Dłuższy okres przechowywania żywności – to tylko jedna z korzyści płynących z używania pakowarki próżniowej. Zapakowane hermetycznie potrawy mogą być przechowywane, przetwarzane i podawane w porcjach w stanie schłodzonym lub zamrożonym. Optymalizuje to wykorzystanie towarów, a tym samym zmniejsza ich straty.
| Moc przyłączeniowa | 0,22 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Sterowanie | Przycisk |
| Lampka kontrolna | - |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Ilość zgrzewów | 1 |
| Długość listwy zgrzewającej | 315 mm |
| Pompa próżniowa | 20 L / min (ok. 1,2 m³ / godz.) |
| Kontrola próżni | Elektronicznie |
| Regulowany poziom zamknięcia próżniowego | tak |
| W zestawie | 1 rolka folii do pakowania próżniowego (szerokość 28 cm, długość 6 m) |
| Maksymalna próżnia | -980 mbar |
| Regulowany czas zgrzewania | Nie |
| Właściwości | - |
| Funkcje | Połączenie pakowania próżniowego i szczelnego zamykania Marynowanie szczelne zamykanie pakowanie próżniowe z użyciem pojemnika próżniowego |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | Do pakowania próżniowego należy używać tylko specjalnych worków próżniowych (jednostronnie ryflowanych, gofrowanych) |
| szerokość | 397 mm |
| głębokość | 345 mm |
| wysokość | 105 mm |
| waga | 4,9 kg |