Napisz do nas:
12,765.00 zł Netto
| Rodzaj gazu | gaz ziemny H (20 mbar) dysze do gazu płynnego (50 mbar) i dysze do gazu ziemnego L (20 mbar) dołączone do zestawu |
| Palnik gazowy | Palnik podwójny |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon ręczny |
| Płomień pilotowy | tak |
| Tryb pracy | Gaz |
| Rodzaj pól grzewczych | Gaz |
| Ilość pól grzewczych | 4 |
| Ułożenie pól grzewczych | 2 x 6,2 kW, 2 x 8,5 kW |
| Wielkość pól grzewczych | 330 x 270 mm |
| Seria | 700 |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | Ruszty żeliwne Niecki palników z tacą na skapujący tłuszcz |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 36,9 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 800 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 115,4 kg |
| Rodzaj piekarnika | Gaz |
| Materiał komory | CNS 18/0 |
| Funkcje piekarnika | Grzałka dolna |
| Piekarnik wielofunkcyjny | nie |
| Pojemność piekarnika | 126 l |
| Ilość par prowadnic | 3 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 90 mm |
| Zakres temperatury od | 140 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Szerokość piekarnika | 650 mm |
| Głębokość piekarnika | 565 mm |
| Wysokość piekarnika | 310 mm |
| Norma gastronomiczna | 2/1 GN |
| Komin | tak |
| Właściwości piekarnika | Rodzaj zapłonu: Zapłon Piezo |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Moc przyłączeniowa piekarnika | 7,5 kw |