Napisz do nas:
4,055.25 zł Netto
| Materiał komory | Stal szlachetna Ceramika |
| Szerokość wewnątrz | 370 mm |
| Głębokość wewnątrz | 370 mm |
| Wysokość wewnątrz | 190 mm |
| Pojemność | 26 l |
| Moc kuchenki mikrofalowej | 1 850 W |
| Ilość magnetronów | 2 |
| Moc grilla | 0 W |
| Funkcje | 2 funkcje rozmrażania Podgrzewanie |
| Ilość programów do ustawienia | 50 |
| Ilość stopni mocy | 5 |
| Timer | Cyfrowo Przycisk + 20 sekund Przycisk X2 dla podwójnej ilości i czasu obróbki termicznej |
| Ustawianie czasu do | 50 min. |
| Z talerzem obrotowym | nie |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Wyświetlacz LED | tak |
| Dostosowane do GN | tak |
| Możliwość ustawiania piętrowo | tak |
| Sterowanie | Elektronicznie Dotykowo |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 blacha mocująca do piętrowego ustawiania kuchenek mikrofalowych |
| Moc przyłączeniowa | 2,6 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 464 mm |
| głębokość | 557 mm |
| wysokość | 368 mm |
| waga | 32 kg |
| Norma gastronomiczna | 2/3 GN |