Napisz do nas:
5,879.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00025503 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | MWP 2152 - 35 E2N |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Ilość półek | 2 szt. |
| Pojemność | 35 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.1 kW |
| Waga | 33.00 kg |