Napisz do nas:
2,125.50 zł Netto
Kuchenka mikrofalowa o mocy 1800 W z możliwością piętrowego ustawienia, posiadająca 2 magnetrony, timer oraz 30 programów możliwych do ustawienia. Komora kuchenki o pojemności 18 litrów jest wyposażona w wysokiej jakości płytę spodnią z ceramiki.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 425 mm |
| głębokość | 520 mm |
| wysokość | 340 mm |
| waga | 19,2 kg |
| Materiał komory | Stal szlachetna Ceramika |
| Szerokość wewnątrz | 330 mm |
| Głębokość wewnątrz | 310 mm |
| Wysokość wewnątrz | 175 mm |
| Pojemność | 18 l |
| Moc kuchenki mikrofalowej | 1 800 W |
| Ilość magnetronów | 2 |
| Moc grilla | 0 W |
| Funkcje | Rozmrażanie Podgrzewanie |
| Ilość programów do ustawienia | 30 |
| Ilość stopni mocy | 10 |
| Timer | Cyfrowo |
| Ustawianie czasu do | 60 min. |
| Z talerzem obrotowym | nie |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Wyświetlacz LED | nie |
| Dostosowane do GN | nie |
| Możliwość ustawiania piętrowo | tak |
| Sterowanie | Dotykowo |
| Właściwości | Przyciski dotykowe Opcja pamięci USB |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 2,8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |