Napisz do nas:
650.25 zł Netto
Doskonały efekt grillowania, z wykorzystaniem mocy do 1000 W, zapewnia dołączony do zestawu ruszt grillowy, oferując możliwość wykorzystania wyłącznie funkcji grilla lub w połączeniu z funkcją kuchenki mikrofalowej. Oczywiście urządzenie posiada funkcje podstawowe jak gotowanie, rozmrażanie i podgrzewanie w kuchence mikrofalowej.
| Materiał komory | Stal szlachetna |
| Szerokość wewnątrz | 315 mm |
| Głębokość wewnątrz | 312 mm |
| Wysokość wewnątrz | 198 mm |
| Pojemność | 23 l |
| Moc kuchenki mikrofalowej | 900 W |
| Ilość magnetronów | 1 |
| Moc grilla | 1 000 W |
| Funkcje | Rozmrażanie Podgrzewanie Grill (kombinowany) |
| Ilość programów do ustawienia | 0 |
| Ilość stopni mocy | 9 |
| Timer | tak |
| Ustawianie czasu do | 30 min. |
| Z talerzem obrotowym | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Wyświetlacz LED | nie |
| Dostosowane do GN | nie |
| Możliwość ustawiania piętrowo | nie |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 ruszt grilla, Ø 189 mm, wysokość 79 mm |
| Moc przyłączeniowa | 1,4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna Stal Lakierowana |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 480 mm |
| głębokość | 405 mm |
| wysokość | 280 mm |
| waga | 12,8 kg |
| Talerz obrotowy | Materiał: szkło Ø 270 mm |