Napisz do nas:
808.50 zł Netto
Kuchenka mikrofalowa – dzięki dodatkowym funkcjom gorącego powietrza i grillowania – oferuje szerokie spektrum w kwestii przygotowania potraw. Czas i moc można ustawić całkowicie indywidualnie w zależności od potrzeb i stosownie do funkcji.
| Talerz obrotowy | Materiał: szkło Ø 270 mm |
| Materiał komory | Stal szlachetna |
| Szerokość wewnątrz | 316 mm |
| Głębokość wewnątrz | 315 mm |
| Wysokość wewnątrz | 197 mm |
| Pojemność | 25 l |
| Moc kuchenki mikrofalowej | 900 W |
| Ilość magnetronów | 1 |
| Moc grilla | 1950 W |
| Funkcje | Rozmrażanie Podgrzewanie Grill (kombinowany) Gorące powietrze (kombinowane) |
| Ilość programów do ustawienia | 8 |
| Ilość stopni mocy | 6 |
| Timer | tak |
| Ustawianie czasu do | 95 min. |
| Z talerzem obrotowym | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Wyświetlacz LED | tak |
| Dostosowane do GN | nie |
| Możliwość ustawiania piętrowo | nie |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło Przycisk |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 patelnia grillowa, Ø 280 mm, wysokość 52 mm |
| Moc przyłączeniowa | 1.95 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Blacha stalowa |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 490 mm |
| głębokość | 435 mm |
| wysokość | 280 mm |
| waga | 16.5 kg |
| Moc gorącego powietrza | 1950 W |