Napisz do nas:
1,595.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00027887 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | MWP - 1052 - 26 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 511 mm |
| Głębokość | 432 mm |
| Wysokość | 311 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 327 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 346 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 200 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1550 W |