Napisz do nas:
1,586.25 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 520 mm |
| głębokość | 465 mm |
| wysokość | 312 mm |
| waga | 17.4 kg |
| Moc przyłączeniowa | 1.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Sterowanie | Elektronicznie Dotykowo |
| Ustawianie czasu do | 99 min. |
| Materiał komory | Stal szlachetna |
| Pojemność | 25 l |
| Szerokość wewnątrz | 335 mm |
| Głębokość wewnątrz | 360 mm |
| Wysokość wewnątrz | 200 mm |
| Moc grilla | 0 W |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Ilość programów do ustawienia | 20 |
| Możliwość ustawiania piętrowo | nie |
| Dostosowane do GN | nie |
| Ilość stopni mocy | 3 |
| Funkcje | Podgrzewanie Rozmrażanie |
| Timer | Cyfrowo |
| Z talerzem obrotowym | nie |
| Moc kuchenki mikrofalowej | 1000 W |
| Ilość magnetronów | 1 |
| W zestawie | - |
| Właściwości | - |
| Wyświetlacz LED | tak |