Napisz do nas:
4,169.25 zł Netto
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Ilość pól grzewczych | 2 |
| Rodzaj pól grzewczych | Gaz |
| Rodzaj gazu | Propan Dysze do gazu ziemnego dołączone do zestawu |
| ciśnienie regulacyjne | 50 mbar |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 11 kW |
| Zużycie gazy przy maksymalnym ustawieniu | 876 g / godz. |
| Palnik gazowy | Palnik pojedynczy z przodu, palnik podwójny z tyłu |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon ręczny |
| Płomień pilotowy | tak |
| Zabezpieczenie zapłonu | tak |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Właściwości | - |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 11 kW |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 350 mm |
| głębokość | 660 mm |
| wysokość | 170 mm |
| waga | 20,2 kg |
| Rozmieszczenie pól grzewczych | Jeden za drugim |
| Moc przedniego pola grzewczego maks. | 4,5 kW |
| Moc tylnego pola grzewczego maks. | 6,5 kW |