Napisz do nas:
3,601.50 zł Netto
Pakowanie próżniowe, marynowanie i szczelne zamykanie – komorowa pakowarka próżniowa z 5 regulowanymi poziomami zamknięcia próżniowego oferuje rozmaite możliwości przechowywania i przygotowania potraw.
| Materiał pokrywy | Polimetylometakrylan (PMMA) |
| Wymiary komory | szer. 350 x głęb. 300 x wys. 80 mm |
| Moc przyłączeniowa | 0,63 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Sterowanie | Przycisk |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Oświetlenie | nie |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Srebrny |
| Ilość zgrzewów | 1 |
| Długość listwy zgrzewającej | 290 mm |
| Pompa próżniowa | ok. 77 L / min (4,62 m³ / godz.) |
| Kontrola próżni | Elektronicznie |
| Regulowany poziom zamknięcia próżniowego | tak |
| W zestawie | - |
| Maksymalna próżnia | -999 mbar |
| Regulowany czas zgrzewania | 0 - 6 sekund |
| Właściwości | - |
| Funkcje | Połączenie pakowania próżniowego i szczelnego zamykania Marynowanie |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 360 mm |
| głębokość | 520 mm |
| wysokość | 350 mm |
| waga | 21,8 kg |