Napisz do nas:
8,508.00 zł Netto
Niezwykle wydajna i solidna pakowarka komorowa z intuicyjną obsługą. Dołączone do zestawu płyty wkładane umożliwiają w razie potrzeby kompensację wysokości w komorze.
| Moc przyłączeniowa | 0.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Połączenie pakowania próżniowego i szczelnego zamykania Wł./wył. |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Oświetlenie | nie |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Srebrny |
| Ilość zgrzewów | 1 |
| Długość listwy zgrzewającej | 250 mm |
| Pompa próżniowa | 150 L / min (8-9 m³ / godz.) |
| Kontrola próżni | - |
| Regulowany poziom zamknięcia próżniowego | nie |
| W zestawie | 2 płyty wkładane do wyrównania wysokości (250 x 300 x 17 mm) |
| Maksymalna próżnia | -995 mbar |
| Regulowany czas zgrzewania | 6 stopni |
| Właściwości | - |
| Funkcje | Połączenie pakowania próżniowego i szczelnego zamykania |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 306 mm |
| głębokość | 512 mm |
| wysokość | 265 mm |
| waga | 30.0 kg |
| Materiał pokrywy | Pleksiglas |
| Wymiary komory | szer. 256 x gł. 370 x wys. 125 mm |