Napisz do nas:
1,972.50 zł Netto
| Przystosowane do | Maks. 8 standardowych skrzynek na napoje (400 x 300 mm) |
| Ilość półek kratowych | 4 |
| Szerokość półek kratowych | 1 000 mm |
| Głębokość półek kratowych | 360 mm |
| Wysokość półek kratowych | 220 mm |
| Odstęp pomiędzy półkami kratowymi | 345 mm |
| Wersja | Półkami kratowymi |
| Zakres zastosowania | transport |
| Nośność całkowita, maks. | 120 kg |
| Z uchwytem/uchwytami | nie |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Średnica kółek | 125 mm |
| Odbojnik kółek | 4 sztuki, tworzywo sztuczne |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 1 080 mm |
| głębokość | 570 mm |
| wysokość | 1 610 mm |
| waga | 35 kg |