Napisz do nas:
735.00 zł Netto
Wózek cateringowy wyposażony w 5 półek, wykonany ze stali nierdzewnej. Jego konstrukcja sprawia, iż doskonale nadaje się jako mobilne miejsce pracy z możliwością składowania. Wózek rekomendowany jest dla dużej i małej gastronomii, hoteli, przedszkoli, szkół oraz szpitali. Chętnie kupowany jest przez firmy cateringowe oraz domy weselne. Wózek dostarczamy w płaskim opakowaniu do samodzielnego montażu.
| szerokość | 920 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 1540 mm |
| waga | 18 kg |
| materiał | stal niklowo-chromowa |
| konstrukcja | skręcana |
| ilość półek | 5 |
| maksymalne obciążenie półki | 20 kg |
| wymiary półki | 827 x 510 mm |
| odległość między półkami | 265 mm |