Napisz do nas:
20,000.00 zł Netto
Zmywarka do naczyń (podblatowa)
Smeg Professional SPD525 to profesjonalna zmywarka podblatowa z serii Pura z koszem 500 × 500 mm, zaprojektowana do intensywnej pracy w gastronomii: barach, kawiarniach, bistrach, restauracjach, hotelach i cateringu. Model łączy wysoką wydajność z pełną kontrolą procesu mycia, zapewniając powtarzalne efekty przy niskim zużyciu wody.
Kluczowe rozwiązania:
Drzwi z przeciwwagą – lekkie otwieranie/zamykanie i możliwość blokady w pozycji półotwartej do naturalnego dosuszania.
HTR+ (samoadaptacyjne płukanie) – inteligentne dopasowanie parametrów płukania do załadunku.
AdaptWash (zmienna prędkość/ciśnienie mycia) – 3 poziomy ciśnienia dobierane automatycznie do programu.
5-stopniowy system filtracji – skuteczne oddzielanie zabrudzeń i ochrona podzespołów.
MyPersonal Wash – 10 programów z możliwością konfiguracji parametrów.
Widoczność programów – możliwość ukrycia rzadko używanych programów.
Podwójna ścianka – lepsza izolacja termiczna i akustyczna.
Pompa spustowa z częściową wymianą wody – wyższa higiena mycia w cyklach.
Panel Topline 2016 z wyświetlaczem TFT oraz łączność Wi-Fi (SmegConnect Pro).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | SPD525 |
| Seria | Pura |
| Typ | Zmywarka podblatowa (Undercounter dishwashers) |
| Wymiary urządzenia (S × G × W) | 600 × 600 × 822 mm |
| Wymiary kosza | 500 × 500 mm |
| Zastosowanie | naczynia, szkło, sztućce, tace GN 1/1 |
| Liczba tac na cykl | 7 × GN 1/1 (530 × 325 mm) |
| Opcja mycia tac | Tak |
| Panel sterowania | Topline 2016 |
| Wyświetlacz | TFT |
| Programy | 10 programów do konfiguracji + programy samoczyszczące |
| Opcje programów | dodatkowe płukanie, cykl czystej wody |
| Widoczność programów | Tak |
| Wydajność | 60 koszy/h |
| Maks. ilość naczyń | 1080 szt./h |
| Maks. ilość kieliszków | 2160 szt./h |
| Zużycie wody na cykl | 2,5 l |
| Minimalne zużycie wody na cykl | 1,8 l |
| Temperatura mycia (min–max) | 60–70 °C |
| Temperatura płukania (min–max) | 65–87 °C |
| Temperatura płukania na zimno | 24 °C |
| Temperatura wody zasilającej | 5 °C |
| Maks. temperatura początkowa | 60 °C |
| Ciśnienie wody zasilającej (min–max) | 100–1000 kPa |
| Maks. twardość wody zasilającej | 12°f / 7°dH |
| System płukania | Self-Adaptive HTR+ |
| Pompa myjąca | Variable speed AdaptWash |
| System filtracji | 5-stopniowy + czujnik kontroli filtra |
| Zbiornik | tłoczony |
| Konstrukcja | podwójna ścianka |
| Materiał zbiornika | stal nierdzewna AISI 304 |
| Pojemność zbiornika | 11 l |
| Pojemność bojlera | 6,5 l |
| Pompa spustowa | Tak |
| Dozownik detergentu | elektroniczne sterowanie |
| Dozownik nabłyszczacza | elektroniczne sterowanie |
Zmywarka do naczyń, kosz 500x500 mm, samoadaptacyjny system płukania HTR+. Wymiary (SxGxW): 600x600x820 mm