Napisz do nas:
45,000.00 zł Netto
Zmywarka do akcesoriów
Model UW6070D marki SMEG to profesjonalna zmywarka do akcesoriów gastronomicznych, zaprojektowana do intensywnej pracy w restauracjach, hotelach, zakładach cateringowych oraz kuchniach przemysłowych. Urządzenie zapewnia skuteczne i szybkie mycie dużych naczyń, pojemników, tac i innych elementów wyposażenia kuchni, które nie mieszczą się w standardowych zmywarkach podblatowych czy kapturowych.
Konstrukcja ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałość i odporność na trudne warunki pracy w profesjonalnym środowisku. Komora mycia została dostosowana do wsadów o większych gabarytach, co zwiększa komfort operacyjny i poprawia wydajność zmywania podczas intensywnych cykli pracy.
Zmywarka wyposażona jest w wydajny układ myjący oraz wysokotemperaturowy system płukania, który wspiera higieniczną czystość i pomaga w efektywnym suszeniu mytych elementów. Wielostopniowy system filtracji usprawnia usuwanie nawet uporczywych zabrudzeń, co podnosi efektywność każdego cyklu mycia.
Ergonomiczne drzwi i intuicyjny panel sterowania ułatwiają obsługę urządzenia, co przyspiesza pracę personelu w kuchni. To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnej, solidnej i niezawodnej zmywarki do akcesoriów gastronomicznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | Profesjonalna zmywarka do akcesoriów gastronomicznych |
| Model | UW6070D |
| Przeznaczenie | Restauracje, hotele, catering, kuchnie przemysłowe |
| Komora mycia | Przystosowana do większych wsadów |
| Rodzaj wsadu | Duże naczynia, pojemniki, tace, ruszty |
| System płukania | Wysokotemperaturowy |
| System filtracji | Wielostopniowy |
| Programy mycia | Profesjonalne ustawienia |
| Konstrukcja | Stal nierdzewna |
| Sterowanie | Panel elektroniczny |
| Drzwi | Ergonomiczne |
| Wydajność | Przystosowana do intensywnej pracy |
| Zastosowanie | Duże i ciężkie elementy gastronomiczne |
Zmywarka do akcesoriów, kosz 800x700 mm. Wymiary (SxGxW): 800x860x2090 mm