Napisz do nas:
22,000.00 zł Netto
Zmywarka do naczyń (podblatowa)
Smeg Professional SPD522S to profesjonalna zmywarka podblatowa z konfiguracją podwójnego kosza (seria Pura), zaprojektowana tak, aby zapewniać maksymalną wydajność i najwyższe standardy higieny w gastronomii. Podwójny kosz pozwala elastycznie organizować załadunek (np. szkło + talerze) i przyspieszać pracę w godzinach szczytu – bez kompromisu w jakości domycia.
Model wyposażono w rozwiązania klasy premium:
Drzwi z przeciwwagą – lekkie otwieranie i możliwość blokady w pozycji półotwartej do naturalnego dosuszania.
HTR+ (samoadaptacyjne płukanie) – inteligentne zarządzanie wodą i parametrami płukania.
AdaptWash (zmienna prędkość/ciśnienie mycia) – stałe, optymalne ciśnienie i skuteczność w zależności od programu.
5-stopniowy system filtracji – dokładne oddzielanie zanieczyszczeń i ochrona układu myjącego.
Zintegrowany zmiękczacz wody z ciągłą regeneracją – mniej kamienia, lepszy efekt na szkle i stabilna praca.
MyPersonal Wash – 10 programów do konfiguracji + programy samoczyszczące.\
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | SPD522S |
| Seria | Pura |
| Typ / subfamily | Undercounter dishwashers / Undercounter |
| Konfiguracja podwójnego kosza | Tak |
| Wymiary urządzenia (S × G × W) | 600 × 600 × 822 mm |
| Wymiary kosza | 500 × 500 mm |
| Zakres zastosowań | naczynia, szkło, sztućce, tace GN 1/1 |
| Liczba tac na cykl | 7 × GN 1/1 (530 × 325 mm) |
| Opcja mycia tac | Tak |
| Zużycie wody na cykl | 2,5 l |
| Minimalne zużycie wody na cykl | 1,8 l |
| Temperatura mycia (min–max) | 60–70 °C |
| Temperatura płukania (min–max) | 65–87 °C |
| Temperatura wody zasilającej | 5 °C |
| Maks. temperatura początkowa | 60 °C |
| Ciśnienie wody zasilającej (min–max) | 100–1000 kPa |
| Maks. twardość wody zasilającej | 54°f / 30°dH |
| Głębokość wsadu | 400 mm |
| Maks. głębokość z otwartymi drzwiami | 1020 mm |
| Hałas | 54,5 dBA |
| Programy | 10 programó |
Zmywarka do naczyń z podwójnym koszem, kosz 500x500 mm, samoadaptacyjny system płukania HTR+, wbudowany zmiękczacz. Wymiary (SxGxW): 600x600x822 mm