Napisz do nas:
8,324.25 zł Netto
Zmywarka kapturowa firmy Hendi jest bardzo prosta w użyciu, serwisowaniu oraz utrzymaniu w czystości. Dzięki temu praca z nią nie sprawia najmniejszych kłopotów i przebiega sprawnie. Zmywarka doskonale nadaje się do mycia talerzy, szkła, kubków, sztućców oraz tac i pojemników GN.
Do produkcji obudowy użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 gwarantującej odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w zachowaniu higieny. Sterowanie elektromechaniczne zapewnia prostą obsługę urządzenia. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali nierdzewnej na górze i na dole komory dają najwyższą jakość mycia i są odporne na uszkodzenia.
Zmywarka posiada 4 filtry powierzchniowe nad poziomem wody w wannie oraz dodatkowe sito przed wlotem do pompy. Dzięki wbudowanym sprężynom unoszenie kaptura jest bardzo proste. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa producent zastosował 2 termostaty – dla bojera do 105°C i dla wanny do 99°C. Bojler i wanna posiadają również osobne, analogowe termometry wody.
Nóżki regulowane w zakresie od 100 do 150 mm pozwalają na dogodne ustawienie zmywarki i właściwe jej wypoziomowanie. Urządzenie zostało przystosowane do montażu dozownika detergentu dzięki zamontowanej śrubie w tylnej ściance wanny.
Cechy urządzenia:
Wyposażenie:
| Numer katalogowy producenta | 230312 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 750 mm |
| Głębokość | 880 mm |
| Wysokość | 1390 mm |
| Waga | 111.00 kg |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Wyposażenie zmywarki | Dozownik płynu nabłyszczającego |
| Długość cyklu pracy | 120 sek. |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 8.6 kW |
| Grzałka wanny | 6 kW |
| Grzałka bojlera | 7.5 kW |
| Pojemność komory | 68 l |
| Pojemność bojlera | 7.4 l |
| Zużycie wody | 2-2.5 l |
| Wydajność kosze/h | 30 |
| Wymiary kosza | 500x500x105 |
| Sterowanie | elektromechaniczne |