Napisz do nas:
11,062.50 zł Netto
Elegancki design kuchni indukcyjnej w czarnym kolorze wzbogaci wnętrze każdego pomieszczenia kuchennego. 6 pól grzewczych i duży piekarnik elektryczny oferują dużą powierzchnię do przygotowywania smacznych potraw. Dodatkowo wszechstronność wielofunkcyjnego piekarnika zachwyca nawet przy wyborze idealnego programu przyrządzania posiłków.
| Szerokość pola szklanego | 880 mm |
| Głębokość pola szklanego | 520 mm |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Materiał powierzchni grzewczej | Szkło |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Moc przyłączeniowa | 10.5 kW |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | - |
| Ułożenie pól grzewczych | 6 x 3 kW |
| Wielkość pól grzewczych | 225 x 225 mm |
| W zestawie | 1 blacha do pieczenia 2 ruszty |
| Seria | - |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Ilość pól grzewczych | 6 |
| Materiał | Stal |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 900 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 765 mm |
| waga | 67.4 kg |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 250 °C |
| Ilość par prowadnic | 4 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 60 mm |
| Materiał komory | Emaliowane |
| Funkcje piekarnika | Rozmrażanie Funkcja podwójnego grillowania Eco Grill + wentylator Wielofunkcyjność (powietrze obiegowe + wentylator) Czyszczenie Statyczne + wentylator Grzałka dolna + grill + wentylator Wstępne nagrzewanie |
| Rodzaj piekarnika | elektryczny |
| Pojemność piekarnika | 98 l |
| Moc przyłączeniowa piekarnika | 2,45 kW |
| Norma gastronomiczna | - |
| Szerokość piekarnika | 665 mm |
| Głębokość piekarnika | 340 mm |
| Wysokość piekarnika | 340 mm |
| Właściwości piekarnika | Przeszklenie potrójne Oświetlenie piekarnika Timer |
| Komin | tak |
| Piekarnik wielofunkcyjny | tak |
| Regulacja wysokości od | 900 mm |
| Regulacja wysokości do | 940 mm |