Napisz do nas:
7,089.00 zł Netto
Wysokiej jakości przenośny wok indukcyjny o mocy 3500 W wyróżnia się następującymi cechami: wydajna cewka indukcyjna, niecka do gotowania z ceramiki szklanej EuroKera, 2 wentylatory i prosta obsługa.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
9.0 kg
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 455 mm |
| wysokość | 180 mm |
| waga |
| Moc przyłączeniowa | 3.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Seria | - |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Przegrzanie |
| Materiał misy | szkło ceramiczne EuroKera |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Detekcja garnka | tak |
| Ilość stopni mocy | 20 |
| Średnica misy | 293 mm |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 3.5 kW |
| Regulacja w zakresie od | Moc |
| właściwości | 2 wentylatory |