Napisz do nas:
2,580.00 zł Netto
Dzięki niezależnej kontroli temperatury górnej i dolnej płyty grillowej można indywidualnie dostosować ustawienia grilla kontaktowego do potrzeb każdej potrawy. Dzięki wąskiej konstrukcji ze szczególnie głęboką powierzchnią grillową model ten doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a także zapewni chwile relaksu podczas grillowania: po upływie określonego czasu rozlega się sygnał dźwiękowy.
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | tak |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Regulacja temperatury | możliwość osobnej regulacji temperatury płyt grillowych Z dokładnością do 10 °C Termostatycznie |
| Wersja powierzchni grillowej | Gładkie |
| W zestawie | - |
| Materiał płyt grillowych | Aluminium |
| Regulowany ogranicznik górnej płyty | tak |
| Ilość jednostek grillowych | 1 |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Timer | tak |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Programowanie | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| właściwości | 4 sloty pamięci do zapisu ustawień grillowania wyświetlacz cyfrowy do wyświetlania temperatury i czasu sygnał dźwiękowy po upływie czasu |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 320 mm |
| głębokość | 550 mm |
| wysokość | 310 mm |
| waga | 20,23 kg |
| Szerokość górnej płyty grillowej | 205 mm |
| Głębokość górnej płyty grillowej | 285 mm |
| Szerokość dolnej płyty grillowej | 240 mm |
| Głębokość dolnej płyty grillowej | 305 mm |