Napisz do nas:
2,603.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00010401 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | PM-2015 LTF |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Powierzchnia robocza | 37 x 24 cm2 |