Napisz do nas:
706.50 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 1.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pojemnik na tłuszcz | tak |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie |
| Wersja powierzchni grillowej | Gładkie |
| W zestawie | 1 szczotka do czyszczenia |
| Materiał płyt grillowych | Żeliwo |
| Regulowany ogranicznik górnej płyty | nie |
| Ilość jednostek grillowych | 1 |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Timer | nie |
| Programowanie | - |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | nie |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 290 mm |
| głębokość | 395 mm |
| wysokość | 210 mm |
| waga | 12.668 kg |
| Szerokość górnej płyty grillowej | 214 mm |
| Głębokość górnej płyty grillowej | 214 mm |
| Szerokość dolnej płyty grillowej | 220 mm |
| Głębokość dolnej płyty grillowej | 235 mm |