Napisz do nas:
73.50 zł Netto
W kuchni gastronomicznej, piekarni czy cukierni – porcjoner do ciasta o pojemności 800 ml umożliwia precyzyjne i higieniczne porcjowanie płynnych ciast oraz zimnych i ciepłych sosów.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 140 mm |
| głębokość | 260 mm |
| wysokość | 240 mm |
| waga | 0.45 kg |
| Poziom napełnienia | 800 ml |
| Otwór dozujący | Ø 8 mm |
| właściwości | Łatwe czyszczenie |
| W zestawie | Stojak |