Napisz do nas:
383.25 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 640 mm |
| głębokość | 360 mm |
| wysokość | 220 mm |
| waga | 2.85 kg |
| Pojemność | 6 l |
| Właściwości rączki | Uchwyt/uchwyty nienagrzewające się |
| W zestawie | 1 pokrywa ze stali szlachetnej |
| Z uchwytem po przeciwnej stronie | tak |
| Wysokość patelni bez pokrywy | 110 mm |
| Wersja spodu | Okrągłe |
| Nadaje się do indukcji | tak |
| Średnica | 360 mm |