Napisz do nas:
156.00 zł Netto
Ciepła, świeża pianka mleczna do cappuccino lub podgrzane mleko do kawy. Dzięki tarczy miksującej i pierścieniowi sprężynowemu do spieniania mleka można przygotować mleko o preferowanej konsystencji w temperaturze 70°C.
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 150 mm |
| głębokość | 108 mm |
| wysokość | 190 mm |
| waga | 0.8 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zakres temperatury od | 0 °C |
| Zakres temperatury do | 70 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Pojemność | 0.6 l |
| Poziom napełnienia | Spienianie, maks.: 150 ml Podgrzewanie, maks.: 400 ml |
| Lampka kontrolna | urządzenie pracuje |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Funkcja automatycznego wyłączania | tak |
| Funkcje | Spienianie/podgrzewanie do temperatury 70 °C |
| W zestawie | 1 tarcza miksująca 1 pierścień sprężynowy do spieniania mleka |
| Włącznik | tak |
| Pojemnik na mleko | Możliwość zdjęcia Tworzywo sztuczne z powłoką ze stali szlachetnej i pokrywka z tworzywa sztucznego Powłoka teflonowa |
| Wersja | Elektr. |
| Właściwości | Do świeżego mleka o różnej zawartości tłuszczu Bez potrzeby wstępnego podgrzewania mleka Uchwyt na tarczę miksującą i pierścień sprężynowy do spieniania mleka na pokrywce |