Napisz do nas:
278.25 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 0.6 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 0 °C |
| Zakres temperatury do | 70 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Pojemność | 0.4 l |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Funkcja automatycznego wyłączania | tak |
| Funkcje | Spienianie/podgrzewanie do temperatury 65 °C Spienianie/podgrzewanie do temperatury 70 °C Spienianie/podgrzewanie od 150 ml do 400 ml mleka w ok. 80-90 sekund Spienianie na zimno |
| W zestawie | 1 magnetyczna tarcza miksująca do spieniania mleka w formie mikro 2 magnetyczne tarcze miksujące do spieniania mleka na sztywno |
| Włącznik | tak |
| Pojemnik na mleko | Możliwość zdjęcia Stal szlachetna z pokrywą z tworzywa sztucznego |
| Wersja | Indukcja |
| Właściwości | 4 antypoślizgowe nóżki z silikonu Zbiornik, pokrywę i tarcze miksujące można zmywać w zmywarce Do świeżego mleka o różnej zawartości tłuszczu Powierzchnia indukcyjna z przełącznikiem stykowym do zbiorników ze stali szlachetnej System zwijania przewodu Bez potrzeby wstępnego podgrzewania mleka |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 125 mm |
| głębokość | 150 mm |
| wysokość | 180 mm |
| waga | 1.1 kg |