Napisz do nas:
8,937.00 zł Netto
Wysoka wydajność i bezobsługowość w zakresie konserwacji – krajalnica z przekładnią do profesjonalnego użytku w kuchniach gastronomicznych i zakładach masarskich. Przystosowana do krojenia wędlin i serów.
| Materiał | Aluminium |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 547 mm |
| głębokość | 615 mm |
| wysokość | 545 mm |
| waga | 36.0 kg |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Moc przyłączeniowa | 0.4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Średnica noża | 300 mm |
| Prędkość obrotowa maks. | 270 obr. / min. |
| Grubość cięcia | 1 - 30 mm |
| Długość cięcia | 250 mm |
| Wysokość cięcia | 220 mm |
| Z ostrzałką do noży | tak |
| Wersja | Nóż wbudowany ukośnie / nóż grawitacyjny maszyna z przekładnią |
| Przystosowane do | Ser Kiełbasa |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Stopień ochrony | IP 33 wyłącznik IP 67 |
| Sterowanie | Pokrętło |
| osłona noża | pojedyncza |
| wyłącznik elektromagnetyczny | nie |
| prowadnica plastra | tak |
| dociskacz resztek | tak |
| wersja suwnicy | 2 uchwyty Możliwość zdjęcia Chromowane |
| W zestawie | 1 narzędzie do wymiany noża |