Napisz do nas:
5,795.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00007332 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | BMPD-4120 ECO |
| Waga [kg] | 70.10 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 1660 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.8 kW |