Napisz do nas:
3,488.25 zł Netto
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 650 mm |
| głębokość | 820 mm |
| wysokość | 855 mm |
| waga | 32.0 kg |
| Moc przyłączeniowa | 1 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ilość komór | 1 |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 90 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Wielkość komory, format GN | 2 x 1/1 GN |
| Kranik spustowy wody | nie |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | tak |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo Termostatycznie |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Głębokość pojemnika GN maks. | 200 mm |
| Rodzaj ogrzewania | Ogrzewanie suche |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Termostat | tak |
| Średnica kółek | 125 mm |
| Długość przewodu | 3 m |
| Rodzaj przewodu zasilającego | Przewód spiralny |
| Odbojnik kółek | 4 sztuki, tworzywo sztuczne |
| Komora z podwójną ścianką | tak |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Pojemniki GN |