Napisz do nas:
4,669.56 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000294 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | BMPD-3120 ECO |
| Waga [kg] | 59.10 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 1250 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.1 kW |