Napisz do nas:
3,527.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00007331 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | BMPD-2120 ECO |
| Waga [kg] | 42.20 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 850 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1400 W |